Pojďte do toho s námi

Chcete vydělávat tím, že budete instalovat nejmodernější technologie a podnikat na rychle rostoucím trhu? Zvolte špičkový ucelený systém, který vám umožní realizovat řízení a automatizaci domácností, budov i speciálních projektů.

Kontakt

Co pro nás znamená automatizace domácnosti

My a smarthome

Ačkoli tento systém vyvíjíme dlouho, jsme stále na začátku. Stavíme jej tak, aby bylo možné ho neustále rozšiřovat.

Moderní technologie a automatizace domů jsou pro nás, Qest, srdcovou záležitostí. Povedlo se nám postavit úspěšnou softwarovou firmu, ale stále nás to “táhlo” k systémům, které řídí domy. Proto jsme vzali náš oblíbený Foxtrot od TECO a postavili nad ním moderní řídící systém.

Zautomatizujme Česko… 

Pokud máte chuť s námi systém Qest Home dále tvořit a rozšiřovat, dejte nám o sobě vědět! Je jedno jestli jste elektrikář, integrátor, topenář, stavitel, nebo jen hobík. Všichni máte možnost být součástí moderního českého projektu pro domácí automatizace.

Jaké vlastnosti Qest Home má?

icon

Jednoduchost

Systém není potřeba programovat. Stačí ho konfigurovat v přehledném uživatelském prostředí. Velkou část nastavení tak zvládnou uživatelé sami.

icon

Standardizovanost

 Systém je pro všechny instalace stejný. To umožňuje jeho jednoduchou a dlouhodobou udržitelnost a rozšiřitelnost.

icon

Software

Qest Home není jen o ovládání a řízení domu. Systéme obsahuje kompletní softwarové vybavení jak pro kalkulaci a implementaci, tak pro celkovou údržbu systému.

icon

Aktualizace

 Systém je pravidelně udržován automatickými aktualizacemi, které se provádí centrálně. Máte tak vždy tu nejlepší možnou verzi.

Přidejte se

Postavili jsme systém tak, abychom jsme ho mohli rozšiřovat. Pokud mate chuť s námi náš systém dál tvořit a dotvářet, a vytvořit společně moderní česky produkt, dejte nám o sobě vědět. Je jedno jestli jste elektrikář, integrátor, topenář, stavitel, nebo jen hobík.